ثبت نام بیمه تکمیلی درمان کارکنان سال 1403-1402

28 امرداد 1402

 

قابل توجه کلیه کارکنان دانشگاه در ستاد و کلیه واحدهای تابعه

 

 


به استحضار کلیه همکاران می رساند در سال1402 خدمات بیمه مکمل درمان مطابق با جدول ذیل با نرخ سرانه بیمه ای طرح الف 1/600/000 ، طرح ب 2/500/000 ریال  و طرح طلایی 5/800/000 ریال  صورت می پذیرد. لذا در صورت تمایل به اخذ خدمات بیمه مکمل درمان توجه به نکات ذیل الزامی می باشد.

v      مدت قرارداد  از تاریخ 1402/06/01 لغایت 1403/05/31 می باشد.

v      طرف قرارداد شرکت بیمه  معلم می باشد.

v      کلیه کارکنان  (رسمی ، پیمانی ، قراردادی ، تبصره  3 و4 ، مشمول کار ، پزشک خانواده ) به جز افراد شرکتی می توانند در سامانه بیمه تکمیلی ثبت نام نمایند.

 نکته مهم : کلیه متقاضیان صرف نظر از اینکه سنوات گذشته عضو بیمه تکمیلی بوده اند می بایست ثبت نام مجدد اقدام فرمایند در صورت عدم ثبت نام به منزله انصراف از خدمات بیمه تکمیلی می باشد.

v      با توجه به اینکه در قرارداد سال جاری جهت رفاه همکاران سه طرح در قالب طرح الف ، طرح ب و طرح طلایی با سقف پوشش تعهدات و حق بیمه متفاوت (جدول پیوست) در نظر گرفته شده لذا همکاران متقاضی بیمه تکمیلی بایستی نسبت به انتخاب طرح مورد نظر (صرفا" یکی از طرح های ارائه شده) اقدام نمایند. بدیهی است طرح انتخاب شده جهت نفر اصلی و افراد تحت تکفل یکسان است و امکان تغییر در طرح تا پایان قرارداد وجود ندارد.

Ø      متقاضیان طرح طلایی در صورتی که به حد نصاب 500 نفر رسیدند طرح قابلیت اجرایی دارد. در غیر اینصورت متقاضیان این طرح در سامانه بیمه با طرح ب ثبت خواهند شد.

v      متقاضیان راهنمای کامل استفاده از سامانه بیمه تکمیلی درمان و فایل جدول تعهدات و نرخ حق بیمه را با دقت مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت نام بیمه در سایت دانشگاه علوم پزشکی/ ویژه کارکنان/ سامانه خدمات الکترونیک/ بیمه تکمیلی درمان اقدام و پرینت نهایی آن را جهت اطمینان از صحت ثبت نام نزد خود نگهداری نمایند.

v      امکان افزایش در تعداد بیمه شدگان فقط طبق شرایط استخدام جدید، ازدواج، فرزند تازه متولد شده در طول مدت قرارداد امکان پذیر می باشد.

v      بیمه شدگان می توانند براساس نیاز خود فقط یک طرح را انتخاب نمایند و بعد از انجام ثبت نام و در طول مدت قرارداد به هیچ وجه امکان تغییر طرح (به طور مثال: الف به ب و بالعکس) وجود ندارد .

v      در طول مدت قرارداد افراد نمی توانند از لیست بیمه شدگان حذف گردند. حذف در طول قرارداد فقط مشمول اخراج، پایان خدمت، استعفا، فوت و خروج از کفالت و انتقال خواهد بود.

v      حداکثر زمان جهت ثبت نام یا انصراف از خدمات بیمه مکمل درمان حداکثر تا پایان وقت اداری 1402/06/15 اعلام می گردد این مهلت قابل تمدید نمی باشد.

v      فرزندان ذکور مجرد تا سن 22 سال تمام و در صورت اشتغال به تحصیل با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل تا 25 سال تمام و فرزندان اناث تا قبل از ازدواج و اشتغال بکار بیمه می باشند.

v      دانشجویان ذکور رشته پزشکی در صورت عدم ازدواج و عدم اشتغال بکار تا سن 26 سال تمام تحت پوشش می باشند.

v      در خصوص حذف بیمه شدگانی که در طول قرارداد، بازنشسته، فوت، منتقل و یا به نحوی ارتباط استخدامی آنان قطع شود، چنانچه از خسارت درمانی استفاده نموده باشند بایستی حق بیمه آنان تا پایان قرارداد به طور کامل واریز شود.

v      جهت سهولت در کسورات حق بیمه، مقتضی است  هر فرد صرفا" از محل دریافت حقوق (پست سازمانی ) خود نسبت به ثبت نام اقدام نماید.

 

 مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه

 

 

 


کلمات کلیدی:
بیمه     تکمیلی         کارکنان    

تاریخ بروز رسانی:   28 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >