فراخوان بیمه تکمیلی 1400

15 مهر 1400
فراخوان ثبت نام متقاضیا بیمه تکمیلی 1400

قابل توجه کلیه کارکنان دانشگاه در ستاد و کلیه واحدهای تابعه

به استحضار کلیه همکاران می رساند در سال1400 خدمات بیمه مکمل درمان مطابق با جدول ذیل(فایل متن خبر) با نرخ سرانه بیمه ای طرح الف 457/800 و طرح ب 806/600 ریال صورت می پذیرد. لذا در صورت تمایل به اخذ خدمات بیمه مکمل درمان توجه به نکات ذیل الزامی می باشد.
مدت قرارداد  از تاریخ 1400/6/01 لغایت 1401/06/01 می باشد.
طرف قرارداد شرکت بیمه سینا  می باشد
 نکته مهم : کلیه متقاضیان صرف نظر از اینکه سنوات گذشته عضو بیمه تکمیلی بوده اند می بایست ثبت نام مجدد اقدام فرمایند در صورت عدم ثبت نام به منزله انصراف از خدمات بیمه تکمیلی می باشد.
متقاضیان راهنمای کامل استفاده از سامانه بیمه تکمیلی درمان و فایل جدول تعهدات و نرخ حق بیمه را با دقت مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت نام بیمه اقدام و پرینت نهایی آن را جهت اطمینان از صحت ثبت نام نزد خود نگهداری نمایند.
آن دسته از افرادی که در طول قرارداد  سال 99 به فهرست بیمه اضافه گردیده از جمله جدید الاستخدام ، کودک تازه متولد شده و... حتما می بایست  در سامانه بیمه تکمیلی ثبت نام نمایند.
بیمه شدگان می توانند براساس نیاز خود فقط یک طرح را انتخاب نمایند و بعد از انجام ثبت نام و در طول مدت قرارداد به هیچ وجه امکان تغییر طرح الف به ب و بالعکس وجود ندارد .
حداکثر زمان جهت ثبت نام یا انصراف از خدمات بیمه مکمل درمان  حداکثر تا پایان وقت اداری 1400/08/02  اعلام می گردد این مهلت قابل تمدید نمی باشد.
فرزندان ذکور مجرد تا سن 22 سال تمام و در صورت اشتغال به تحصیل با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل تا 25 سال تمام و فرزندان اناث تا قبل از ازدواج و اشتغال بکار بیمه می باشند.
دانشجویان ذکور رشته پزشکی در صورت عدم ازدواج و عدم اشتغال بکار تا سن 26 سال تمام تحت پوشش می باشند.

                                                                                                                                        مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه


کلمات کلیدی:
بیمه.تکمیلی.فراخوان    

تاریخ بروز رسانی:   18 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >