فراخوان ثبت نام بیمه تکمیلی 99

تاریخ نامه: 14 آبان 1399
شماره نامه:
 
اطلاعيه  |   

قابل توجه کلیه کارکنان دانشگاه در ستاد و کلیه واحدهای تابعه
به استحضار کلیه همکاران می رساند در سال1399 خدمات بیمه مکمل درمان مطابق با جدول ذیل با نرخ سرانه بیمه ای طرح الف 300/000و طرح ب 699/998 ریال صورت می پذیرد. لذا در صورت تمایل به اخذ خدمات بیمه مکمل درمان توجه به نکات ذیل الزامی می باشد.
مدت قرارداد  از تاریخ 99/6/01لغایت 1 /1400/06 می باشد.
طرف قرارداد شرکت بیمه سینا  می باشد.
با مراجعه به آدرس:   http://bime.bpums.ac.ir  یا از طریق پورتال دانشگاه علوم پزشکی/ ویژه کارکنان/ سامانه خدمات الکترونیک/ بیمه تکمیلی درمان
جهت ثبت نام ، ویرایش اطلاعات، انتخاب نوع طرح بیمه ای مورد دلخواه بر اساس جدول تعهدات اقدام لازم بعمل آورند.
متقاضیان راهنمای کامل استفاده از سامانه بیمه تکمیلی درمان و فایل جدول تعهدات و نرخ حق بیمه را با دقت مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت نام بیمه اقدام و پرینت نهایی آن را جهت اطمینان از صحت ثبت نام نزد خود نگهداری نمایند.
آن دسته از افرادی که در طول قرارداد  سال 98 به فهرست بیمه اضافه گردیده از جمله جدید الاستخدام ، کودک تازه متولد شده و... حتما می بایست  در سامانه بیمه تکمیلی ثبت نام نمایند.
بیمه شدگان می توانند براساس نیاز خود فقط یک طرح را انتخاب نمایند و بعد از انجام ثبت نام و در طول مدت قرارداد به هیچ وجه امکان تغییر طرح الف به ب و بالعکس وجود ندارد .
حداکثر زمان جهت ثبت نام یا انصراف از خدمات بیمه مکمل درمان  حداکثر تا پایان وقت اداری08/24/ 99اعلام می گردد این مهلت قابل تمدید نمی باشد.
صحت و سقم اطلاعات وارد شده بر عهده فرد متقاضی می باشد.
نکته مهم : کلیه متقاضیان صرف نظر از اینکه سنوات گذشته عضو بیمه تکمیلی بوده اند می بایست ثبت نام مجدد اقدام فرمایند در صورت عدم ثبت نام به منزله انصراف از خدمات بیمه تکمیلی می باشد.

مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه

دریافت فایل پیوست نامه
کلمات کلیدی:
بیمه         تکمیلی         99    

تاریخ بروز رسانی:   24 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >